اشک‌ها و لب‌خندها

کارگاه آن‌لاین فرصتی است برای ارتباط فارسی‌زبانان علاقه‌مند به بازی‌گری و هنر در سراسر دنیا. حالا که تکنولوژی می‌تواند یاری‌مان کند تا مرزهای بسته را درنوردیم هنر بیش‌ از هر زمانی می‌تواند پناه‌گاه ما برای ارتباط، کار گروهی و لذت‌ هنری باشد.

  • اين كارگاه به سرپرستی آیدا کیخایی و محمد یعقوبی در دوازده جلسه سه‌ساعته و يك روز در هفته برگزار خواهد شد.
  • با توجه به زمان متفاوت کشورها، ثبت‌نام‌کننده‌گان در گروه‌‌‌های متفاوت تقسیم‌بندی شده و کارگاه‌‌های متفاوت برای آنان برگزار خواهد شد.
  • تاریخ برگزاری دوره‌ی بعدی کارگاه آن‌لاین بازی‌گری روز شنبه بیست‌وهفت ماه جون ۲۰۲۰ است، ولی چنان‌چه تعداد ثبت‌نام‌کنند‌‌گان به حد نصاب نرسد کارگاه ممکن است دیرتر آغاز شود. برای شروع کارگاه حداقل هفت نفر باید ثبت نام کرده‌باشند..
  • ثبت‌نام برای این کارگاه در هر زمان امکان‌پذیر است و هر زمان تعداد ثبت‌نام‌کنندگان به حداقل هفت نفر برسد برای آنان کارگاه جدیدی به مدت دوازده جلسه برگزار خواهد شد.
  • در اين كارگاه راه‌های تمركز، رهاسازی خود، شناخت توانایی خود، تکنیک‌های عملی تحلیل شخصیت، رسيدن به نقش و ساخت شخصيت، تكنيك‌ها و تمرين‌های بازی‌‌گری مورد بررسی قرار خواهد گرفت. هم‌چنين هنرجويان با نمايش‌نامه‌ها و نقش‌های گوناگون آشنا شده، متناسب با سلايق خود نمايش‌نامه‌ای را به عنوان كار پايانی کارگاه انتخاب كرده و تكنيك‌های لازم برای كشف شخصيت و راه‌های ايفای نقش را خواهند آموخت.